Yazdır E-posta
Kullanıcı Değerlendirmesi: / 4
ZayıfMükemmel 

MAKALELER

 

NECİP HABLEMİTOĞLU

 

Dr. NECİP HABLEMİTOĞLU'NUN SON RÖPORTAJI
Dr. Necip Hablemitoğlu, öldürülmeden 24 saat önce star'a çok çarpıcı açıklamalar yaptı. Eşi Şengül Hablemitoğlu'nun isteği üzerine, o son röportajını yayımlıyoruz. Necip Hoca'nın son çalışması, Alman vakıfları ve Türkiye üzerinde oynanan çirkin oyunlardı... (......)

Yazının tamamını okumak için >>>

 

ERMENİLER VE SOYKIRIM İDDİALARI
Bu iddiaların asılsızlığını önce en iyi bilenler, iddia sahipleridir. Ekonomik açıdan sefalet sınırının altında yaşayan Ermenistan, dünyanın dört bir köşesinde yaşayan ırkdaşlarının ekonomik desteğini sürekli kılabilmek, dolayısıyla Türkiye ile düşman ülkeleri yanına çekebilmek ve de kredibilitesini artırabilmek için "soykırım" iddialarını sürekli gündemde tutmak zorundadır. Ermeni milliyetçiliği, kabul edilebilir sınırlar içinde değil (......)

Yazının tamamını okumak için >>>

 

KEMAL'İN ÖĞRETMENLERİ
"Kemal'in Askerleri"nin (Kuvayı Milliyeciler) bu ülkeyi kurtardığını bilirsiniz. Bilirsiniz de, "Kemal'in Öğretmenleri"nin, Türkiye'den bin küsur kilometre ötede ne aradığını bilemezsiniz. Oysa, başınızı biraz çevirip, bugün Gagauz Bölgesinde K.G.B., C.I.A., K.I.P., B.N.D., M.V.R. görevlilerinin, Rus, A.B.D., Alman (......)

Yazının tamamını okumak için >>>

 

KEMAL'İN ASKERLERİ & VAHDETTİN'İN POLİTİKACILARI
O, Türklüğün sessiz onurudur, gururudur, cesaretidir. O, Türk Ulusu'nun temsil ettigi tüm değerlerin simgesidir. O, başlıbaşına bir Türkiye'dir. Ve O'nun yazgısı, gerçekte Türkiye'nin yazgısıdır... Ama kaç kişi bilir O'nu ve kaç kişi hatırlar?!. Kaç kişi özgürlüğümüzü, bağımsızlığımızı, hatta aldığımız her nefesi borçlu olduğumuz adsız kahramanlardan biri olarak kendisini yâdeder?!. Cumhurbaşkanı mı, Başbakan mı, TBMM Başkanı mı, Anayasa Mahkemesi Başkanı mı, Yargıtay Başkanı mı ya da bu ülkeyi yöneten bürokrat ve politikacılar mı?!. (......)

Yazının tamamını okumak için >>>

 

TÜRK ULUSÇULUĞU VE ALTI OK
Türkiye'deki sağ kesim, Osmanlı İmparatorluğu'nun kuruluşunun 700. Yıldönümünü, Cumhuriyete alternatif bir model içeriği içinde kutlamakla, Türklük bilincinden ne ölçüde yoksun olduğunu bir kez daha ortaya koymuştur. Osmanlı Devleti, 622 yıllık bir geçmişiyle, olumlu ve olumsuz yönleriyle (......)

Yazının tamamını okumak için >>>